A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
ARABISKE DIRHAMAED21.04.201427.04.201411,620
ARABISKE DIRHAMAED14.04.201420.04.201411,630
AUSTRALSKE DOLLARAUD21.04.201427.04.201415,600
AUSTRALSKE DOLLARAUD14.04.201420.04.201415,580
CANADISKE DOLLARCAD21.04.201427.04.201415,420
CANADISKE DOLLARCAD14.04.201420.04.201415,470
SVEITSISKE FRANCCHF21.04.201427.04.2014100676,660
SVEITSISKE FRANCCHF14.04.201420.04.2014100675,080
TSJEKKISKE KORUNACZK21.04.201427.04.201410029,970
TSJEKKISKE KORUNACZK14.04.201420.04.201410030,040
DANSKE KRONERDKK21.04.201427.04.2014100110,220
DANSKE KRONERDKK14.04.201420.04.2014100110,310
EUROEUR21.04.201427.04.201418,230
EUROEUR14.04.201420.04.201418,240
BRITISKE PUNDGBP21.04.201427.04.201419,970
BRITISKE PUNDGBP14.04.201420.04.201419,990
HONG KONG DOLLARHKD21.04.201427.04.201410,770
HONG KONG DOLLARHKD14.04.201420.04.201410,770
INDISKE RUPEESINR21.04.201427.04.20141009,900
INDISKE RUPEESINR14.04.201420.04.20141009,940
JAPANSKE YENJPY21.04.201427.04.20141005,850
JAPANSKE YENJPY14.04.201420.04.20141005,850
LITAUSKE LITASLTL21.04.201427.04.201412,380
LITAUSKE LITASLTL14.04.201420.04.201412,390
NEW ZEALAND DOLLARNZD21.04.201427.04.201415,170
NEW ZEALAND DOLLARNZD14.04.201420.04.201415,180
PAKISTANSK RUPIPKR21.04.201427.04.201410,060
PAKISTANSK RUPIPKR14.04.201420.04.201410,060
POLSKE ZLOTYPLN21.04.201427.04.201411,970
POLSKE ZLOTYPLN14.04.201420.04.201411,970
SVENSKE KRONERSEK21.04.201427.04.201410090,530
SVENSKE KRONERSEK14.04.201420.04.201410091,870
SINGAPORE DOLLARSGD21.04.201427.04.201414,760
SINGAPORE DOLLARSGD14.04.201420.04.201414,770
THAILANDSK BAHTTHB21.04.201427.04.201410018,470
THAILANDSK BAHTTHB14.04.201420.04.201410018,500
AMERIKANSKE DOLLARUSD21.04.201427.04.201415,960
AMERIKANSKE DOLLARUSD14.04.201420.04.201415,980
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR21.04.201427.04.201410056,740
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR14.04.201420.04.201410057,140


Finn historiske kurser:
 

Valutakalkulator