A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
ARABISKE DIRHAMAED28.04.201404.05.201411,630
ARABISKE DIRHAMAED21.04.201427.04.201411,620
AUSTRALSKE DOLLARAUD28.04.201404.05.201415,600
AUSTRALSKE DOLLARAUD21.04.201427.04.201415,600
CANADISKE DOLLARCAD28.04.201404.05.201415,430
CANADISKE DOLLARCAD21.04.201427.04.201415,420
SVEITSISKE FRANCCHF28.04.201404.05.2014100676,400
SVEITSISKE FRANCCHF21.04.201427.04.2014100676,660
TSJEKKISKE KORUNACZK28.04.201404.05.201410030,060
TSJEKKISKE KORUNACZK21.04.201427.04.201410029,970
DANSKE KRONERDKK28.04.201404.05.2014100110,650
DANSKE KRONERDKK21.04.201427.04.2014100110,220
EUROEUR28.04.201404.05.201418,260
EUROEUR21.04.201427.04.201418,230
BRITISKE PUNDGBP28.04.201404.05.2014110,070
BRITISKE PUNDGBP21.04.201427.04.201419,970
HONG KONG DOLLARHKD28.04.201404.05.201410,770
HONG KONG DOLLARHKD21.04.201427.04.201410,770
INDISKE RUPEESINR28.04.201404.05.20141009,840
INDISKE RUPEESINR21.04.201427.04.20141009,900
JAPANSKE YENJPY28.04.201404.05.20141005,830
JAPANSKE YENJPY21.04.201427.04.20141005,850
LITAUSKE LITASLTL28.04.201404.05.201412,390
LITAUSKE LITASLTL21.04.201427.04.201412,380
NEW ZEALAND DOLLARNZD28.04.201404.05.201415,150
NEW ZEALAND DOLLARNZD21.04.201427.04.201415,170
PAKISTANSK RUPIPKR28.04.201404.05.201410,060
PAKISTANSK RUPIPKR21.04.201427.04.201410,060
POLSKE ZLOTYPLN28.04.201404.05.201411,970
POLSKE ZLOTYPLN21.04.201427.04.201411,970
SVENSKE KRONERSEK28.04.201404.05.201410090,860
SVENSKE KRONERSEK21.04.201427.04.201410090,530
SINGAPORE DOLLARSGD28.04.201404.05.201414,760
SINGAPORE DOLLARSGD21.04.201427.04.201414,760
THAILANDSK BAHTTHB28.04.201404.05.201410018,500
THAILANDSK BAHTTHB21.04.201427.04.201410018,470
AMERIKANSKE DOLLARUSD28.04.201404.05.201415,980
AMERIKANSKE DOLLARUSD21.04.201427.04.201415,960
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR28.04.201404.05.201410056,620
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR21.04.201427.04.201410056,740


Finn historiske kurser:
 

Valutakalkulator