A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
ARABISKE DIRHAMAED28.07.201403.08.201411,690
AUSTRALSKE DOLLARAUD28.07.201403.08.201415,810
CANADISKE DOLLARCAD28.07.201403.08.201415,750
SVEITSISKE FRANCCHF28.07.201403.08.2014100686,690
TSJEKKISKE KORUNACZK28.07.201403.08.201410030,360
DANSKE KRONERDKK28.07.201403.08.2014100111,900
EUROEUR28.07.201403.08.201418,340
BRITISKE PUNDGBP28.07.201403.08.2014110,560
HONG KONG DOLLARHKD28.07.201403.08.201410,800
INDISKE RUPEESINR28.07.201403.08.201410010,280
JAPANSKE YENJPY28.07.201403.08.20141006,090
LITAUSKE LITASLTL28.07.201403.08.201412,420
NEW ZEALAND DOLLARNZD28.07.201403.08.201415,360
PAKISTANSK RUPIPKR28.07.201403.08.201410,060
POLSKE ZLOTYPLN28.07.201403.08.201412,010
SVENSKE KRONERSEK28.07.201403.08.201410090,290
SINGAPORE DOLLARSGD28.07.201403.08.201414,990
THAILANDSK BAHTTHB28.07.201403.08.201410019,470
AMERIKANSKE DOLLARUSD28.07.201403.08.201416,190
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR28.07.201403.08.201410058,270


Finn historiske kurser:
 

Valutakalkulator