A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
ARABISKE DIRHAMAED18.08.201424.08.201411,690
AUSTRALSKE DOLLARAUD18.08.201424.08.201415,720
CANADISKE DOLLARCAD18.08.201424.08.201415,640
SVEITSISKE FRANCCHF18.08.201424.08.2014100679,070
TSJEKKISKE KORUNACZK18.08.201424.08.201410029,600
DANSKE KRONERDKK18.08.201424.08.2014100110,560
EUROEUR18.08.201424.08.201418,240
BRITISKE PUNDGBP18.08.201424.08.2014110,360
HONG KONG DOLLARHKD18.08.201424.08.201410,800
INDISKE RUPEESINR18.08.201424.08.201410010,080
JAPANSKE YENJPY18.08.201424.08.20141006,040
LITAUSKE LITASLTL18.08.201424.08.201412,390
NEW ZEALAND DOLLARNZD18.08.201424.08.201415,210
PAKISTANSK RUPIPKR18.08.201424.08.201410,060
POLSKE ZLOTYPLN18.08.201424.08.201411,960
SVENSKE KRONERSEK18.08.201424.08.201410089,770
SINGAPORE DOLLARSGD18.08.201424.08.201414,940
THAILANDSK BAHTTHB18.08.201424.08.201410019,240
AMERIKANSKE DOLLARUSD18.08.201424.08.201416,180
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR18.08.201424.08.201410057,930


Finn historiske kurser:
 

Valutakalkulator